Ubytování v našem penzionu

Jak se u nás bydlí

Ubytování nabízíme v dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastními koupelnami. Soukromá vinárna (kde si sami točíte pivo), herna pro děti nebo sauna s bazénkem jsou pak příjemným bonusem.   Děti můžou být klidné, WIFI je u nás všude a zadarmo.

Jak se u nás vaří

Domácí kuchyně a velké porce jsou naší devizou. To co vaříme jedí i naše děti a tak se vyhýbáme glutamátům a jiným podobným šmakuládám. Polopenze je v ceně ubytování kromě polévky a dezertu si můžete vybrat ze dvou hlavních jídel s masem a jedním vegetarianským chodem. A kde jinde než u nás si můžete dát třeba tatarák nebo všemi milovaný páteční staročeský "all you can eat"?

Stalo se Vám někde, že za kávu a čaj, co s dětmi přes den vypijete, zaplatíte nehorázné peníze? To u nás nehrozí, po celý den a noc si u nás můžete dát teplé nápoje zdarma. A když si večer přinesete do baru třeba vlastní lahev, tak z toho drama rozhodně neděláme. Pro dodržení pitných režimů máme točené pivo, malinovku a můžeme posloužit i něčím ostřejším. Náš bar je pouze pro hosty a obsloužit se v něm můžete dokonce sami.  


Co u nás můžete dělat

Náš penzion je ideální místo pro zimní rodinnou dovolenou. V bezprostředním okolí najdete dva lyžařské areály. K nové lanovce špičák 2 je to cca 300 metrů a v zimě dojedete tam i zpět na lyžích. Obecní vlek Světlý vrch je zhruba 200 metrů od domu. Na začátek Jizerské běžkařské magistrály je to cca 2 km, autem je to pak do východiště běžkařských tras v Bedřichově, Hraběticích nebo Kořenově kousíček. Večer se pak děti vyřádí v herně a vy si od nich odpočinete v sauně nebo nad skleničkou u baru.

Penzion se nachází přímo u Bike park Tanvaldský Špičák, který nabízí dva skvělé singletraily pro horská kola o celkové délce okolo 8 kilometrů. Červený trail vede prakticky nad námi a tak není problém se během bajkování kdykoliv stavit doma .

Máme zkušenosti i s organizací firemních školení nebo svateb, která se u nás dá pořídit opravdu levně, neúčtujeme korkovné nebo jiné podobné výmysly.